SCHODY METALOWE SPALAJĄ KALORIE

Posted by seo 12/05/2020 0 Comment(s)

Schody metalowe są szeroko stosowane w nowoczesnym wystroju wnętrz. Mogą być wykonane w niestandardowych kształtach, być głównym akcentem w domu lub niezwykłą instalacją w budynku o starej architekturze. Otwórz dowolny magazyn na nowoczesne meble, a zobaczysz co najmniej kilka przykładów.

 

Jednak agencja projektowa „A2 Office” pokazuje nam inny punkt widzenia - zdrowy. To prawda - dla osób, które nie mają czasu chodzić na siłownię lub trenować aktywnie, firma wynalazła innowacyjne schody w biurze „Kuanto Kusta” Portugalia

 

Podczas wchodzenia po schodach każda osoba spala kalorie, a dokładnie - co znajduje odzwierciedlenie na każdym kroku. W ten sposób pracownicy są codziennie przypominani o znaczeniu aktywności fizycznej.

 

Ćwiczenia są przydatne w ogólnej kondycji ciała. Stymulują produkcję endorfin, pomagają w lepszym śnie, eliminują nagromadzone zmęczenie, napinają skórę i koloryt.

 

Zdrowy styl życia coraz częściej wkracza w nasze codzienne życie, ponieważ utrata wagi jest ważna, ale nie głównym celem. Siedzenie w jednym miejscu przez cały dzień prowadzi do skurczów, zniekształceń, którym towarzyszy nieprzyjemny ból. Dlatego coraz więcej pracodawców zapewnia swoim pracownikom bezpłatny dostęp do siłowni lub innych intensywnych ćwiczeń.

 

Połączenie użytecznego z przyjemnym zawsze przekracza pożądane rezultaty. Korzystanie ze schodów każdego dnia jest obowiązkowym elementem ruchu nas wszystkich. Gdy jest to proces mechaniczny, może stać się żmudnym działaniem, ale jeśli w nim osadzony jest pomysł - z pewnością staje się charakterystycznym i atrakcyjnym centrum.

 

Oto, jak metalowe schody mogą zmienić Twój punkt widzenia i, bez wątpienia, twoją sylwetkę.

 

Czasami inspiracja pochodzi z drobiazgów, a liczba na schodach może być niezbędna do uzyskania godnych pozazdroszczenia rezultatów.

 

Gdy piękne elementy we wnętrzu pełnią kilka funkcji - stają się wyznacznikiem sukcesu, nie tylko dla projektantów, ale także dla konsumentów.

Spójrz na nasze schody zewnętrzne metalowe!

Leave a Comment