SCHODY METALOWE - JAKO AKCENT W ANGIELSKIM STUDIO

Posted by seo 12/05/2020 0 Comment(s)

Architekci przekraczają nawet nasze najśmielsze marzenia i tworzą ze zwykłych domów - wspaniałe dzieła.


Nowoczesne studio, zlokalizowane w Londynie, które zaprezentujemy, zostało zaprojektowane z niebieskimi metalowymi schodami, które znajdują się w centrum mieszkania i wyglądają jak rzeźba w galerii.

Wszystkie ściany wewnętrzne zostały usunięte, aby stworzyć wolną przestrzeń, w której zamknięta jest niezwykła konstrukcja. Element centralny w postaci rzeźby służy z jednej strony jako naturalny podział kuchni i jadalni, z drugiej zaś zapewnia przestrzeń o niezbędnym stopniu przepuszczalności światła.

Bogaty kolor inspirowany jest tkaniną duńskiej marki, dzięki której architekt uzyskuje jednoznaczny akcent.

Na poziomie piwnicy dom ma dużą sypialnię i łazienkę, a także oddzielny pokój, w którym można przechowywać ubrania. A światło pochodzące z czterech szklanych prostokątów podkreśla kolory i przestrzeń.

Na parterze klatka schodowa jest wyposażona w półki do przechowywania ulubionych książek lub ważnych rzeczy, które pozwolą uzyskać gotowy efekt.

Aby odbijać światło z tarasu od strony południowej, tył domu jest pomalowany na neutralny kolor. W ten sposób ciemnoniebieski dodatkowo podkreśla schody. To nie przypadek, że architekci używają żywicznych podłóg w całym domu. Materiał jest elastyczny i rozciągliwy, dzięki czemu pokrywa pęknięcia i nierówności. Wszystko, co pozostało, to czyste linie, gładka powierzchnia i przytulność prezentowana przez ekscentryczny pryzmat.

Oświetlenie pochodzące z dolnej części pomieszczenia stwarza wrażenie większej przestrzeni. Modernistyczny styl domu odzwierciedla współczesne myślenie jego mieszkańców.

Działania architektoniczne, które określa studio, dowodzą, że metalowe schody nie muszą być nudne i mają standardowe kolory.

Połączenie jak najmniejszej liczby ścian z takim akcentem, zamienionym w sztukę, sprawia, że ​​projektowanie wnętrz jest trudnym zadaniem. Kreatywność w połączeniu z odpowiednią inspiracją sprawi, że każde marzenie stanie się rzeczywistością.

Spójrz na nasze schody zewnętrzne metalowe tanie!

Leave a Comment