METALOWA TRANSFORMACJA SYPIALNI

Posted by seo 12/05/2020 0 Comment(s)

Dziś podamy przykład delikatnej kolorystyki, która zamienia wybraną sypialnię w prawdziwe arcydzieło. Amerykańska rodzina postanowiła nie tylko odświeżyć swoje wnętrze, ale także przekształcić pokoje w nowoczesne, ale także wygodne przestrzenie. Aby osiągnąć idealną równowagę między tradycyjną klasyką a obecnym wzornictwem, oczywiście wielu Amerykanów ufa popularnym projektantom wnętrz. . Takie rozwiązanie może oczywiście przynieść zasadniczo dobre wyniki, o ile podzielisz wszystkie swoje wymagania z projektantem.

Tutaj zadaniem jest uczynienie sypialni miejscem, w którym rodzice mogą naprawdę odpocząć i zrelaksować swoje zmysły. Jednocześnie, gdy decydują się na pozwolenie dzieciom na tradycyjne zajęcia rodzinne (na przykład oglądanie telewizji).

Chociaż większość wnętrza tego domu jest tradycyjna, bez pewnych jasnych elementów i dekoracji, projektant wnętrz postanowił przekształcić sypialnię w prawdziwe dzieło sztuki. Pierwszą rzeczą, którą się tu robi, jest mentalne podzielenie pokoju na dwie strefy. Z jednej strony znajduje się luksusowe łóżko, a pod nim - miękki i stylowy dywan. Druga część sypialni jest wyposażona w telewizor i szafkę na smakołyki. W ten sposób pomieszczenie pełni funkcję nie tylko sypialni, ale także komfortowego pokoju, w którym cała rodzina może wspólnie bawić się i oglądać filmy.

 

Aby dać poczucie spokoju, cały pokój jest w kolorze białym, platynowym i innych metalicznych kolorach. Tkaniny na łóżko, kołdry i narzuty są wybierane w podobnych odcieniach. Do okien zamówiono specjalne zasłony wykonane z luksusowego jedwabiu z przyciemnianą podszewką. Zapewnia to większy komfort i ochronę przed niechcianymi spojrzeniami.

 

Ostatnie akcenty nadają pokojowi delikatną i wyrafinowaną atmosferę. Specjalna metalowa kratka służy do ukrywania radia. Tutaj specjalista zainwestował dużo swojej wyobraźni, a na koniec uzyskano eleganckie „pudełko”, które idealnie wpasowuje się w atmosferę. Na koniec wszystkie ściany są pomalowane na delikatny platynowy kolor, co uzupełnia „metaliczny wygląd” sypialni. W 2017 r. Różnorodne i wyrafinowane odcienie metaliczne znajdują się w pierwszej trójce modnych trendów, niezależnie od tego, czy mówimy o myślach, czy o aranżacji wnętrz. Złote błyski, zimny blask srebra, a nawet ciepłe nuty brązu są niezwykle istotne. Radzimy więc, nawet jeśli nie stawiasz na takie farby w swoim domu, spróbuj przynajmniej ciekawych dekoracji i akcesoriów w metalicznych odbiciach. Abażury, wazony, a nawet metalowe schody i metalowe dzieła sztuki mogą być odpowiednie dla twoich nowoczesnych mebli i stworzyć pożądany modny akcent we wnętrzu.

Użytkownicy, którzy tego szukają, są również zainteresowani kratami kanałowymi.

Spójrz na nasze schody metalowe zewnętrzne!

Leave a Comment