SCHODY ZEWNĘTRZNE METALOWE - PRAKTYCZNE I PIĘKNE

Posted by seo 12/05/2020 0 Comment(s)

Kto powiedział, że schody zewnętrzne nie mogą mieć atrakcyjnego wyglądu? Rozejrzyj się i zobacz, ile pięknych i imponujących konstrukcji jest wokół nas.


Wspaniała konstrukcja, zbudowana z mocnego i wysokiej jakości metalu, zapewnia styl, w którym można „ozdobić” każdy nowoczesny budynek biznesowy lub mieszkaniowy. Schody metalowe mają przewagę nad innymi. Są mocniejsze, trwalsze i nie trzeba nakładać dodatkowej warstwy ochronnej.

Niewątpliwie najbardziej preferowanymi kształtami są skręcone, proste i spiralne. Oczywiście możesz również przygotować indywidualny projekt zgodnie ze swoimi preferencjami.

Prawdopodobnie pierwsze skojarzenie ze schodami zewnętrznymi dotyczy wyjść ewakuacyjnych. Zgadza się, ich główną funkcją jest szybkie poruszanie się w przypadku alarmu. Z kolei nowoczesny design rozszerza możliwości poprawy wyglądu. Dobrze wykonany projekt może podkreślić wizję budynku, nadać mu imponujący wygląd.

W konstrukcjach zewnętrznych, a także wewnętrznych, połączenie metalu ze szkłem lub drewnem jest bez ograniczeń.

Metal

Metalowe schody to klasyk w tym gatunku. Są najbardziej praktycznym rozwiązaniem, jeśli mieszkasz w miejscu o wysokiej wilgotności. Metalowa konstrukcja nie zatrzymuje cieczy i zapewnia bezpieczeństwo.

Metal i szkło

Metal w połączeniu ze szkłem na zewnątrz daje poważny i kompletny biznesowy wygląd każdemu budynkowi. Wizja wejścia daje wyraźną prośbę, aby trzymać się szczegółów. Większość egzotycznych domów nad morzem polega również na tej kombinacji - prostej, czystej i bardzo luksusowej.

Metal i drewno

Ta kombinacja nadaje się do willi, restauracji nad morzem, obiektu, który nie jest tak zurbanizowany. Drzewo daje ciepło, dzięki któremu wyrazisz siebie, a nie ambicje.

Schody spiralne są praktyczne w przypadku budynków o ograniczonej przestrzeni, w których nie można sobie pozwolić na zaprojektowanie czegoś bardziej masywnego. Elementem wykończeniowym jest poręcz. Należy go wybierać bardzo ostrożnie, ponieważ - z jednej strony pomaga się poruszać szybciej, az drugiej - nadaje wykończony wygląd każdej konstrukcji.

 

Spójrz na nasze metalowe schody zewnętrzne.

Leave a Comment