LUKSUSOWA WIZJA Z METALOWYMI SCHODAMI

Posted by seo 12/05/2020 0 Comment(s)

Schody są niezbędnym elementem w budowie domu. Coraz częściej spada na nich nacisk całego wnętrza.


Style ciągle się zmieniają, dostosowując się do współczesnych trendów i gustów, ale główny motyw pozostaje. Projektanci wnętrz koncentrują swoje projekty wokół demonstracyjnych klatek schodowych, z indywidualnie budowanymi poręczami, które są zarówno praktyczne, jak i stylowe.

Połączenie metalu z drewnem i szkłem zamienia większość projektów w prawdziwe arcydzieła.

Metal i coś jeszcze

Aby stworzyć naprawdę oszałamiający projekt, metal nie wystarczy. Te metalowe schody są jednymi z najprościej zaprojektowanych, z typowymi stalowymi linami pionowymi, które wspierają konstrukcję, ale fioletowy akcent podkreśla je tak dobrze, że są z pewnością najbardziej atrakcyjnym punktem w salonie.

Klasa i styl

Widzimy tutaj odważne połączenie metalu, drewna i szkła. Nienarzucające się linie, które są wynikiem kontrastowego metalu i jasnego drewna, tworzą wrażenie bardziej wyrafinowanej atmosfery.

Minimalistyczny design

Metalowe schody w kolorze czerwonym zapewniają cichą i spokojną atmosferę, aw połączeniu z przezroczystym szkłem w formie poręczy - otrzymujesz dzieło sztuki.

Niestandardowe podejście

To wyjątkowa spiralna metalowa drabina. Posiada nowoczesne balustrady i otwarte rygle, które w połączeniu z szarym kolorem stanowią wyraźną prośbę o silną osobowość.

Okazuje się, że ogólny wygląd domu zależy od ustawienia schodów. Zastanów się więc, który ze stylów jest najbliższy Twojemu wewnętrznemu odczuciu i stwórz go.

Spójrz na nasze schody zewnetrzne!

Leave a Comment