STYLOWE SCHODY METALOWE WCHODZĄ DO BUŁGARSKIEGO DOMU

Posted by seo 12/05/2020 0 Comment(s)

Rzeźbione schody, wykonane z cienkich stalowych paneli i balustrad, łączą pokoje w bułgarskim domu, a poddasze jest oddzielone jako studio szycia.


Odnowienie istniejącego wnętrza domu rodzinnego nie jest łatwym zadaniem. Dom znajduje się w Bankya, a zadanie obejmuje nową pracę dla osób prowadzących lokalną markę modową.

Architekci powinni oznaczyć połączenie między dwoma piętrami domu za pomocą ogniskowych metalowych schodów. Ta struktura jest powiązana z różnorodnymi rozwiązaniami do przechowywania, ale ma wyglądać tak lekko, jak to możliwe.

Projekt jest wielkim wyzwaniem dla każdego profesjonalisty i jest realizowany dzięki wysokiej jakości pracy i niezbędnym umiejętnościom. Wyprodukowane konstrukcje mają złożone funkcje i cechy charakterystyczne w projekcie. Struktura jest zwarta i przejrzysta, ale także niezawodna. Jego estetyczna wizja jest najprawdopodobniej zapożyczona z projektów włoskiego architekta Francesco Librizi.

Większość malowanych na czarno prętów stalowych porusza się poziomo lub pionowo, tworząc siatkę strukturalną, a obecność dwóch ukośnych linii sprawia, że ​​konstrukcja jest stabilna.

Aby zachować niezwykle prostą konstrukcję, zastosowano panele ze sklejki, które tworzą szafki, a małe okrągłe otwory pełnią funkcję uchwytów.

Aby nie przeciążać pomieszczenia ani wizualnie, ani przestrzennie, zastosowano puste stalowe belki o szerokości 20 mm. Otwiera to kilka możliwości - do podłączenia regulowanego oświetlenia, a także ruchomych elementów.

Parkiet tworzy dobry kontrast z metalowymi schodami. Dlatego we wszystkich trzech pokojach główna podłoga jest wykonana z drewna.

Obecność sklejki można zobaczyć w kuchni, ale tutaj - w połączeniu z betonem.

Drewniane elementy i ceglane ściany w połączeniu z oknami narożnymi dodatkowo podkreślają dopływające światło i naturalnie dzielą przestrzeń.

Obecność różnych naturalnych materiałów tworzy prostotę, którą sami sobie postawili architekci, a metalowe schody podążają za linią projektową prowadzącą bezpośrednio do studia mody.

Spójrz na nasze schody zewnetrzne!

Leave a Comment