jak malować schody stalowe w pięciu łatwych krokach

Posted by seo 12/05/2020 0 Comment(s)

Ludzie, którzy czytają ten artykuł, są również zainteresowani kratami spawanymi stykowo.

Szukasz sposobu na odświeżenie starych stalowych schodów i nadanie im zupełnie nowego wyglądu? Cóż, obraz może zrobić dla ciebie świetną robotę. Stal jest w zasadzie jednym z metali, który jest dość łatwy do malowania. Kluczem do dobrych wyników jest wstępne przygotowanie powierzchni. Oto bardziej szczegółowy opis kroków, które należy wykonać w tym procesie:

Działania przygotowawcze - zanim zaczniesz cokolwiek robić, musisz oczyścić schody z kurzu, tłuszczu i innych zabrudzeń. Jeśli powierzchnia była pomalowana w przeszłości, musisz ją przeszlifować grubym papierem ściernym. Spowoduje to również usunięcie istniejących zadrapań lub obrażeń.
Nakładanie podkładu - podkład tworzy dobrą bazę do późniejszego nałożenia farby. Szczególnie nadaje się do różnego rodzaju schodów metalowych. Poczekaj, aż całkowicie wyschnie, a następnie możesz przejść do następnego kroku.
Papier ścierny ponownie - użyj go, aby zmiękczyć wysuszony podkład. Jednocześnie należy jednak uważać, aby nie usunąć jej zbyt wiele. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, przejdź do rzeczywistego obrazu.
Nakładanie farby - nałóż dwie lub trzy warstwy wybranej farby na bazę. Następnie pozwól mu wyschnąć i zobacz wynik.
Lakier lub uszczelniacz - i wreszcie, według własnego uznania, możesz pokryć powierzchnię lakierem lub uszczelniaczem. To będzie ostatni akcent w procesie renowacji stalowych schodów.
Więc znasz już pięć kroków, które musisz wykonać, aby uzyskać wysokiej jakości malowanie starych schodów. Efekt końcowy będzie więcej niż namacalny i da zupełnie nowy wygląd samej klatce schodowej i przestrzeni wokół niej. Jeśli zdecydowałeś się zbudować nowe metalowe schody wewnątrz lub na zewnątrz domu, możesz do nas zadzwonić, aby znaleźć odpowiedni projekt i projekt dla swojego gustu.

Spójrz na nasze schody zewnętrzne!

Leave a Comment